מוצרי צ'יפס- דף פנימי
מוצרי ירקות מוקפאים דף פנימי
  • ציפס משפחתי
  • ציפס פלחים
  • לקט סיני
  • לקט רטטוי
אודות מילוטל

מפעל מילוטל הוקם על ידי תשלובת מילואות שבבעלות קיבוצי הגליל המערבי בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת ומזה כ- 35 הוא מתמחה ביצור מוצרי ירקות ותפוחי אדמה קפואים.

החל משנת 1994 המפעל הוא חלק מקבוצת פישמן. החברה מעסיקה כ- 150 עובדים ומפעל היצור שלה ממוקם בגליל המערבי ליד  הישוב  "לימן". 

המפעל הוא מקפיא הירקות הגדול בישראל. החברה מתמחה ביזום גידול מוצרי חקלאות באיכות גבוהה, רכש של מוצרים אלו , עיבודם, הקפאתם ומכירתם לשווקים בישראל ובחו"ל.

מילוטל מייצרת ומשווקת מוצרים באיכות גבוהה בהם כ- 20 מוצרים שונים של ירקות קפואים וכ- 10 סוגים שונים של צ'יפס. מילוטל משווקת את מוצריה לשוק הקמעונאי, המוסדי ולתעשייה במגוון רחב של אריזות שונות בהתאם לצרכי השווקים הללו.

הפצת המוצרים מתבצעת על ידי גופים שונים כאשר העיקרים ביניהם הם "אסם" (ירקות קפואים) "תנובה" (צ'יפס) ומפיצים ומשווקים נוספים.  מוצרי מילוטל מיוצאים לאירופה ולצפון אמריקה.

למימוש מטרות האיכות, האמינות והשיווק טופחו צוותים מקצועיים מיומנים ובעלי ניסיון בכל אחד מתחומי הפעילות.

מזה שנים רבות מילוטל קבעה לעצמה כיעד מרכזי ליצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, לצורך מימושו של יעד זה הוקמה מערכת ענפה של אבטחת איכות המגיעה להישגים מרשימים בכל המבדקים שהמערכת עוברת ע"י גורמים מקומיים ובין לאומיים.

צינורות השיווק וההפצה המגוונים והאיכותיים מאפשרים פריסה רחבה ביותר ונותנת מענה לכל שוק ומגזר.

ע"מ לתת מענה לקהלים מגוונים ניתן לקבל מוצרים במספר כשרויות ע"פ דרישות הלקוח.

 

 

איכות

איכות

מילוטל ירקות מוקפאים עומדת בסטנדרטים בינלאומיים של איכות ,בטיחות מזון ובטיחות וגיהות תעסוקתית.
הסטוריה

הסטוריה

מילוטל הוקמה בשנת 1979 כמחלקה לייצור ממרח אבוקדו קפוא במפעל השייך לתשלובת מילואות. בשנת 1981 מילוטל החלה לייצר ירקות קפואים ,בתחילה יוצרו מוצרי תירס מוקפאים. בשנת 1984 רכשה מילוטל ציוד אוטומטי לחיתוך גרעיני תירס. בשנת 1996 מילוטל רכשה קו לייצור מוצרי צ'יפס.
באוגוסט 2018 נרכשה הפעילות של מילוטל ע"י התעשיין איש העסקים ג'ואד אגבאריה הבעלים של מפעל RJM ממובילי ייצרני הטחינה בישראל שעובד גם בשווקים בינלאומיים.
שם החברה שונה לגרין פרוסט פוד בע"מ, המותג מילוטל נשאר מותג המשווק והמוביל בצ'יפס קפוא וירקות קפואיים.
כשרויות מוצרים

כשרויות מוצרים

מוצרי מילוטל ירקות מוקפאים מפוקחים על ידי מערכות הכשרות של :מועצה איזורית מטה אשר,בד"ץ מהדרין "רובין" ובד"ץ מחזיקי הדת בישראל(בעלז"א). כשרות "העדה החרדית" ניתנת למוצרים בימי ייצור ייעודיים.

הפצת ירקות מוקפאים

מילוטל מייצרת ירקות מוקפאים לשוק הקמעונאי ולשוק המקצועי בארץ
הפצת מוצרי צ'יפס

הפצת מוצרי צ'יפס

תנובה מפיצה מגוון של מוצרי ציפס לשוק הקמעונאי והמקצועי בארץ.
עבור לתוכן העמוד